Sport & Tuning

KONI již půl století dodává tlumiče pro nejlepší závodní série na světě jako je Formule 1, DTM nebo Le Mans. I díky tomu je na špici v oblasti vývoje tlumičů pro sportovní jízdu a tuning vozů.

koni srt.tKONI STR.T

Tlumiče s vylepšeným výkonem
Tlumič STR.T dává každému poznat maximální zážitek z jízdy se sportovním podvozkem. I když budou jízdní podmínky atakovat limity, můžete se plně spolehnout na extrémně rychlé reakce.

 • nepřekonatelný poměr cena / výkon
 • perfektní jízdní vlastnosti a optimální ovládání
 • perfektní kombinace s blue KONI SPORT pružinami a ostatními sníženými pružinami
 • individuálně přizpůsobitelný

KONI SPORT

koni sportTlumiče navržené pro řidiče, kteří hledají sportovní zážitek z jízdy. Tyto výrobky se zaměřují na výjimečné silniční vlastnosti v kombinaci se skvělou úrovní komfortu. Jejich charakteristiky obsahují citlivé reakce, snížení bočních náklonů a omezení pohybu těla během jízdy. Externě nastavitelné tlumiče činí doladění ještě jednodušší.

'KONI Yellow shock´ nabízejí stejně výjimečné silniční vlastnosti jako sportovní tlumiče, ale jsou určeny především pro vozidla, která mají snížené pružiny neboli jsou nižší než původní pružiny.

 • externě nastavitelné prostřednictvím regulátoru
 • tlumící síly se na osobním stylu jízdy a stavu vozovky projeví během několika sekund.

 

KONI STR.T KITSTR.T KIT

STR.T sada od KONI zahrnuje STR.T. tlumiče a na zakázku snížené pružiny od firmy H&R. Obě společnosti se mohou spolehnout na mnohaleté zkušenosti v automobilových závodech, například ve Formuli 1 nebo DTM.

Zkušenosti získané spolu s technologickým vývojem se promítají přímo do vývoje produktů. Tlumiče KONI STR.T. jsme vyvinuli, aby si řidič mohl vychutnat perfektní jízdní vlastnosti, optimální manipulaci s vozidlem a dechberoucí odstředivou sílu. Díky extrémně vysoké reakční rychlosti tlumičů se můžete zcela spolehnout na své vybavení i v nejistých nebo náročných situacích. Jako výsledek symbiózy mezi pružinami od H&R a KONI STR.T tlumiči  obdrží podvozek dokonalé vyvážení tak, aby vyhovovalo konkrétnímu vozidlu. 

Nepříjemné prudké pohyby a náklony vozidla jsou tak omezeny na minimum. V závislosti na druhu auta je možné provést snížení až o 40 mm. To znamená, že nyní vám nic nestojí v cestě vysokorychlostní jízdě na zakřivených silnicích a maximálnímu požitku z jízdy.

 • vynikající ovládání
 • snížení až o 40 mm
 • ověřené perfektní spojení
 • schváleno pro jízdu na pozemních komunikacích

 

KONI SPORT KITKONI SPORT KIT

Jste tuner? Máte rád vysokou rychlost? Zajímáte se o profesionální dovednosti a dynamický sportovní jízdní styl? Pak pro vás máme ten pravý nástroj!

Sada Sport poskytuje maximální odpružení technologií KONI. To znamená, že můžete mít ještě větší jízdní stabilitu, lepší podporu výkonu bez omezení a menší výkyvy podvozku. Ukažte, co máte, a vyzkoušejte si jedinečné jízdní vlastnosti s optimální bezpečností.

Optimální kombinace sportovních tlumičů a snížených pružin s agresivní přilnavostí a vylepšenou bezpečností.

koni coil overCOIL-OVER

Jste ambiciózní sportovní tuner a máte rychlost v krvi? Řídí vás adrenalin? Pak přejděte na radikální tuning s tlumiči KONI COIL-OVER! Nechte se inspirovat sportovními tlumiči COIL-OVER a mějte výkon na nejvyšším možném levelu. COIL-OVER jsou individuálně nastavitelné, tak aby vyhovovaly vašemu stylu jízdy.

Vyvinul je tým tuningových odborníků a inženýrů KONI. Testovali jsme je na nejrychlejších a nejnáročnějších tratí na světě – tlumiče COIL-OVER zajišťují, že váš vůz poskytuje maximální možný výkon.

 • dokonalá manipulace pomocí variabilního snížení a externě nastavitelných tlumičů
 • optimální variabilita pro snížení a zlepšení jemným seřízením
 • skvělý poměr ceny/výkon a dlouhá životnost

Aktuální akce

Vánoční akce ARB

Dárky k uzávěrkám Air Locker a tlumičům OME BP-51... 28.11.2016

Nevybrali jste? Další modely této značky...

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň