Nový e-shop ARB4x4.CZ na SUV day v Dobřanech

Zdravíme všechny příznivce offroad doplňků a majitele SUV. V sobotu 12. 8. 2017 se od 10 h koná v OFFROAD PARKU DOBŘANY jedinečná akce při, které si vyzkoušíte svůj vlastní vůz v terénu a to zcela legálně. SUV day je pro každého kdo přemýšlí o schopnostech svého SUV vozu v reálných podmínkách. Přijďte se přesvědčit, že SUV rozhodně nepatří jen na asfaltku.

Navštivte facebookovou stránku SUV day v Dobřanech.

Na SUV day jsme si připravili stánek nového e-shopu ARB4x4.CZ. E-shop ARB4x4.CZ je nový e-shop s offroad příslušenstvím firmy Dajbych založený na dlouholeté zkušenosti s prodejem offroad příslušenství prostřednictvím e-shopu www.offroad24.cz. ARB4x4.CZ je e-shop s přívětívím designem a širokou nabídkou offroad příslušenství.

Na stánku firmy DAJBYCH uvidíte zcela nový Isuzu D-Max 2017 skvělý to stroj, který jako jeden z mála pick-upů nevyžaduje Ad-Blue pro svůj provoz a i tak plní náročnou normu Euro 6. Isuzu D-Max je osazen z příslušenství e-shopu ARB4x4.CZ

  • montážní sadou navijáku hidden
  • nástavbou ARB
 
Isuzu D-Max 2017

Za e-shop ARB4x4.CZ představíme praktické příslušenství pro každého offrouďáka. Lednici ARB, vyprošťovací příslušenství ARB, campingové židle ARB, doplňky ARB.

 ARB4x4.CZ

Lednice ARB

Vyprošťovací příslušenství ARBCampingová židle ARB

Pro jistou jízdu v terénu se přihlašte zde.

Copyright © 2018 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň