Předpremiéra Spectre

SOUTĚŽ JE UZAVŘENÁ. VÝSLEDKY:

Vzhledem k obrovskému zájmu jsme nakonec losovali 5 výherců, kteří obdrží vstupenky na předpremiéru Spectre a 10, kteří dostanou vstupenky na Pražský hrad.

Výherci vstupenek na předpremiéru Spectre: Irena Hrachová, Petr Polák, Dušan Váchal, Robert Biel, Libor Škarda

Výherci vstupenek na prohlídku Pražského hradu: Bořivoj Rod, Jiří Přibyl, Aleš Guzanič, David Smejkal, Adam Leščišin, Albert Caban, Petr Kolda, Michael Růžička, J.C.Novák, Ivan Bureš

 

 

 

Do kin se chystá vtrhnout James Bond ve filmové události roku – Spectre. Podívejte se na trailer. Nyní máte šanci vidět jí dřív než ostatní...

 

VYHRAJTE VSTUPENKY NA EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU!Odpovězte na soutěžní otázku: Jaký model Land Roveru si zahrál v úvodní honičce předešlého filmu Skyfall?

A/ Range Rover Sport
B/ Jaguar F-Type
C/ Land Rover Defender

Odpovědět >>>

Odpovědi posílejte do neděle 1. 11. večer na marketing@dajbych.cz. Tři vylosovaní obdrží 2 vstupenky na plzeňskou předpremiéru v úterý 3. 11. Dalších 5 vyhrává vstupenky na Pražský hrad.


A protože James Bond patří k Británii asi tak jako... Jaguar a Land Rover, ve filmu si kromě Daniela Craiga zahraje Jaguar C-X75 (video) nebo speciálně upravené Land Rovery (video jak se natáčely akční scény). Podívejte se na fotogalerii těchto nádherných vozů.

• úterý 3. listopadu od 20 hodin
• kino Cinestar, Olympia Plzeň

Copyright © 2018 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň