Premiéra na výstavišti

Veletrh 4x4 Drive – od čtvrtka 27. do neděle 30. 11. na výstavišti Praha Holešovice.

Nový model Land Roveru se sice chystá až na příští rok, ale návštěvníci výstavy 4x4 Drive budou mít možnost spatřit žhavou novinku na jeden den na holešovickém výstavišti – čtvrtek 27. 11. V české veřejné předpremiéře se představí Land Rover Discovery Sport.

Jedná sice nástupce modelu Freelander, ale zařadía se do vznikající rodiny modelů Discovery. Designem navazuje na trend aktuálních modelů. Discovery Sport je rodinné SUV, které nezapře svůj původ. Skvělé užitné vlastnosti a praktičnost, velký prostor, moderní technologie a bezkonkurenční terénní vlastnosti. Vše o modelu zde

 

Premiéra Discovery Sport

  • stánek autosalonu Dajbych (prostřední křídlo průmyslového paláce, výstaviště Holešovice).
  • čtvrtek 27. listopadu
  • 15:00 slavnostní křest za účasti celebrit (auto bude vystavené po ceký den)

 

Off-road parkur

Na výstavě zažijete také jízdu drsným terénem a nemusíte přitom vytáhnout paty z města. Boční náklon, při kterém se z okýnka téměř můžete dotknout země, nebo prudký výjezd, kdy si myslíte, že i 4x4 auto se prostě musí převrátit.

Zkušení jezdci prakticky předvedou, jak funguje například uzávěrka diferenciálu. V off-road parkuru na vlastní kůži poznáte, co dokáží legendární Land Rovery. Pro řidiče vozu Land Rover začíná požitek z jízdy tam, kde končí silnice.

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži!

 

 

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň