Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Nárazníky a kryty

Stáhněte si katalog

Kryt řízení

Kryje převodku řízení s distancí cca 7 mm, aby nedošlo k přílišnému snížení nájezdového
úhlu. Ocelový, černý, s povrchem potaženým plastem s dostatkem otvorů pro odtékání nečistot a bahna.

Kryt nádrže Rock Crawler

Ochranné kryty nádrží pro Jeep Wrangler jsou upevněny do připravených otvorů a snižují světlou výšku pouze o cca 25 mm. Také zde je použit 4,75 mm silný materiál jako u ostatních dílů série Rock Crawler.

Kryt diferenciálu

Zhotoven z pevnostní oceli až 5 mm silné. Ideální ochrana pro DANA nápravu.

Rock Crawler přední nárazník

Tento stabilní přední nárazník je vyroben ze 4,75mm silného materiálu. U Warnu byl vyvinut speciálně pro nejnáročnější milovníky offroadu. Pro dosažení vynikajícího nájezdového úhlu jsou postranní části vytaženy nahoru a pro účely vyprošťování je nárazník vybaven pevnými úchyty (možno použít třmeny 4.75t). Tento nárazník je konstruován pro montáž přídavných světel a přídavného předního rámu. Je možno je kombinovat s odpovídajícími WARN navijáky, jsou v nabídce pro vozy: Jeep CJ, Wrangler YJ, TJ a JK. Všechny díly jsou černě lakovány a dodávány bez homologace.

Rock Sliders

Ten kdo vybavil svůj vůz v předu i v zadu proti poškození v terénu, neměl by zapomenout i na ochranu prahů. Tento Rock Slider se dodává ze 4.75 mm materiálu jako nárazníky, a na spodní straně zvyšuje pevnost ještě přidaná trubka. Jako ostatní prvky Rock Crawler serie jsou tyto prahové ochrany v nabídce pro vozy Jeep CJ, YJ, TJ a JK.

Rock Crawler zadní nárazníky + držák rezervy

Doplněk k výše popsanému nárazníku. Je možná ještě zajímavější než přední, protože na originálním zadním nárazníku nejsou žádné úchyty pro kurt. WARN nárazníky mají centrální 2“ úchyt pro americké závěsné zařízení, Multimount nebo adaptér obj. č. 1-29312. Kromě toho je možno nárazník doplnit ještě držákem rezervy Rock Crawler až do velikosti kola 36“. Bez homologace.

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň