Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Podvozky Old Man Emu

Legenda – OLD MAN EMU

old man emu logoPták EMU nemůže díky své velikosti a hmotnosti létat, ale viděli jste někdy tento fantastický výtvor přírody běžet? Jeho silné nohy pohlcují nejtvrdší nárazy a udržují i při běhu v těžkém terénu jeho tělo v klidu. To je přesně to, co si vytkla za cíl firma OME ve své výrobě tlumičů a podvozků.

Speciálně u vozů 4x4 není vývoj komplexního podvozku ničím jednoduchým. K nalezení optimálního řešení je třeba zohlednit mnoho rozdílných faktorů. Kritickým faktorem je hmotnost. Není praktické vyvíjet pouze jeden druh podvozku pro daný typ vozu, protože každý uživatel zatěžuje svůj vůz jinak.

Vysvětlení rozdílu: velká většina světově prodávaných podvozků nabízí pouze jednu konfiguraci, tzn. že se více zvětší světlá výška, ale na úkor přílišné tvrdosti podvozku.

<<< Stáhněte si katalog.

OLD MAN EMU je jiný

Namísto jednotlivých dílů nabízí OME celý vyladěný systém. Vyladění jednotlivých podvozků pro jeden typ vozu lze provádět na základě požadavků např. na komfort, vyšší hmotnost nákladu, zlepšení jízdních vlastností v extrémních situacích apod.

Všechny díly byly vyvinuty a vyrobeny v Austrálii u OME, která nepřipouští žádné kompromisní řešení. V OME jde především o zlepšení jízdních vlastností; zvýšení podvozku je až druhořadé. Tlumiče a pružiny pro nové typy vozů jsou nejdříve testovány jako prototypy, a to s různým zatížením v rozdílných typech terénu a v různých jízdních situacích. Tyto pokusy trvají měsíce, než je dosaženo plné spokojenosti a testované produkty jsou dány do výroby. Našim cílem jsou spokojení zákazníci na celém světě.

  • Nitrocharger
  • LTR tlumiče
  • Vinuté pružiny
  • OME listová pera
  • Tlumič řízení
  • Sady pouzder
  • Torzní tyče
  • Mazané třmeny

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2018 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň