Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Střešní nosiče

Systémy střešních nosičů ARB

Výrobek firmy ARB z Austrálie. Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům kladeným na solidní střešní nosiče, vyvinula firma ARB nový produkt, který jednak umožňuje překonání tvrdých australských terénních podmínek a zároveň nepřináší žádné větší problémy při vyšších rychlostech na silnici.

Střešní nosič je dodáván v různých velikostech od 1100 x 1120 mm do 2200 x 1350 mm s odlišnými montážními sadami. Tyto detaily lze vyčíst z našeho ceníku. Barva nosičů je tmavě šedá metalíza, udávaná nosnost je 150 kg. Střešní nosič lze dovybavit držákem Hi-Lift heveru či spoilerem. Nové jsou varianty pro montáž na kabiny aktuálních modelů pickupů v provedení dvojkabina. U všech provedení je možné dodat zvýšený okraj pro zajištění nákladu proti pohybu. Spoiler v přední části zabraňuje nežádoucímu hluku. Další novinkou je ARB markýza, o možné délce až 2100 mm, která Vás chrání před sluncem a deštěm.

Upracks střešní nosiče

Střešní nosiče Upracks jsou hliníkové, povrchově úpravené práškovou barvou a lakem, který zabraňuje korozi. Kolejnicový systém umožňuje snadnou montáž mnoha doplňků, např. Hi-lift, kanystr, rezerva apod. Nosiče byly v Itálii otestovány až na 300 kg nosnost (Pozor! Dodržovat nosnost střechy vozu, udávanou výrobcem!). Plochý charakter nosiče umožňuje bezproblémové použití stanů. Nosič je možno vybavit zvýšeným okrajem, ať již po celém obvodu nebo polovičním. Zvýšený okraj je přišroubován, takže je lehce demontovatelný. Připevnění na střechu buď na dešťový žlábek nebo do výrobcem předem určených míst vozu. U některých modelů vozů je nutno vyvrtat otvory do střechy. Potřebný spojovací materiál je vždy v dodávce. Patky nutno objednat zvlášť.

Střešní nosiče Rhino-Rack

Další velký australský výrobce offroadového příslušenství se specialitací na střešní nosiče a příslušenství. Jeho široké spektrum oobsahuje 5 základních systémů.

  • Heavy Duty příčníky – robustní, spolehlivé, kombinovatelné nejen s příslušenstvím Rhino-Rack.
  • Aero příčníky – rovněž robustní, ale i aerodynamické.
  • Sportz je určen především pro přepravu lehčího, sportovního náčiní.
  • Přepravní pložiny Pioneer ve různých rozměrech a stupních vybavení.
  • Různorodé příslušenství pro pracovní vozy, pick-upy a nástavby.Možnosti montáže střešních nosičů jsou zobrazeny v katalogu.
 Stáhněte si katalog

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň