Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Světlomety

Stáhněte si katalog

WARN světlomety

Pro nasazení v noci, mloze nebo těžkém terénu vyvinula firma WARN speciální řadu světlometů, které je možno dodat v různých průměrech a stupních vybavení. K nejoblíbenějším patří dálkově ovládané dálkové či mlhové světlomety, u kterých odpadá nutnost přivedení kabelů do kabiny řidiče. Je možno je namontovat i na nebo do pevnostního nárazníku.

IPF světlomety

Vybavení:

  • stabilní kovové pouzdro s možností nastavení všemi směry
  • vodotěsné po dobu 2 minut pod vodním sloupcem 30 cm
  • prachotěsný odvzdušňovací ventil
  • snadná, na prostor nenáročná montáž
  • tvrzené sklo, nárazuvzdorné, odolávající náhlému ochlazení
  • speciální reflektor pro nárazuvzdorné žárovky IPF 65W H9
  • kabelový svazek s vodovzdornými propojeními


Také ve verzi xenon.
Dodávka obsahuje 1 pár světlometů, kabelový svazek s relém a vypínačem, žárovkami a bílými kryty světel pro provoz mimo zpevněné komunikace.

SIRENA pracovní světlomety

Různé typy pracovních světel SIRENA svítí vždy tam, kde je to potřeba. Zkonstruovány především pro použití na pracovních, komunálních a záchranných vozidlech, kde ulehčují práci mimo osvětlené vozovky a zvyšují bezpečnost. SIRENA, jeden z největších výrobců modrých a žlutých majáků, vyrábí k tomuto účelu reflektor, který má rozsah natočení 260° ve vodorovné rovině a 360° ve svislé rovině. Je ovládán elektricky. Funguje buď jako bodový hledáček pro osvětlení vzdálených cílů nebo jako pracovní světlo s rozsahem až 250 m. Možnost obsluhy kabelovým (cca 2 m dlouhým) ovládáním nebo radiovým ovládáním.

Radiové ovládání má dosah cca 100 m. Výhodou je možnost ovládání světlometu z větší dálky, např. osvícení pracovního prostoru na konci 38 m dlouhého lana navijáku. Po vypnutí se světlomet vždy automaticky nastaví do polohy svisle vzhůru. Dodávány ve třech provedeních: 130 mm průměr, montáž na bajonet, 130 mm průměr k pevné montáži nebo na magnetickou patku, a 200 mm průměr se žárovkou 100 W H3.

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2018 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň