Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Vložky a boxy do korby

Stáhněte si katalog

Aero vložka do korby - optimální ochrana Vašeho pick-upu

AERO plastové vany jsou přesně formovány pro Váš vůz, aby 100% odpovídaly tvaru korby Vašeho vozu. Je použit silnější polyethylen, aby lépe odolával škrábancům a boulím. Patentovaný systém zabraňuje posouvání nákladu. Jedinečný je také systém upevnění pomocí výklopných ok. U většiny vozidel není nutné vrtání do korby. Dodatelné pro většinu pick-upů z japonské produkce.

Kromě toho nabízí fa AERO také vložky na nové typy vozů (Nissan Navara D40 DoubleCab, Mitsubishi L200 Double Cab a na novou Toyotu Hilux ExtraCab). Pro starší modely pick-upů nabízí fa Taubenreuther v současné době program fy AEROLINER. Tyto vložky jsou vyráběny také firmou AERO, ale jsou ze silnějšího materiálu a montáž je jednodušší.

Box do korby

Poptávka boxů a vložek do korby je velká. Nabídka od solidních dodavatelů bohužel velmi úzká. V tom nám v posledním čase scházelo štěstí. Naštěstí jsme v současné době
nalezli ve firmě AERO odpovídajícího dodavatele jak pro vložky do korby, tak pro úložné prostory pro nářadí. Úložné boxy od fy AERO jsou uzamykatelné, zhotovené z černého
polyetylénu a dostupné ve dvou velikostech. K sériové výbavě patří také vyjímatelný díl pro malé součástky a cena je velmi zajímavá.

 

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2018 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň