Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Volnoběžné náboje

<<< Stáhněte si katalog

WARN volnoběžné náboje

Arthur Warn, který v roce 1947 vyrobil první volnoběžný náboj kola, může být označen za jeho vynálezce. V roce 1948 založil v Seattlu firmu WARN Industries. Pro rok 1978 získal zakázku na dodávku 20.000 souprav volnoběžných nábojů měsíčně pro firmu FORD. V roce 1991 dosáhly dodávky pro FORD 60.000 nábojů měsíčně.

V roce 1992 byl dodán první náboj WARN pro Kia Motors. V roce 1993 byly zahájeny dodávky podtlakově řazených nábojů pro Ssang Yong Motor a kromě toho se měsíční produkce pro FORD zvýšila na 70.000 kusů ... atd.

AVM volnoběžné náboje

Kromě volnoběžek WARN nabízíme nyní také kompletní program od AVM. Funkce je stejná, jako u WARN. Výhoda spočívá v širokém výrobním programu, takže je možno dodat i na vozy, které nejsou běžně na US trhu.

HOFMANN rozšiřovací podložky

Na základě poptávky jsme do našeho programu zařadili rozšiřovací podložky od firmy Hofmann. Jsme toho mínění, že podložky pomáhají zvýšit stabilitu vozu při použití zvýšeného OME podvozku. Použitím rozšíření o 60 mm je kompenzován subjektivní dojem méně stabilního chování vozu po montáži zvýšeného podvozku. Podložky jsou dodávány pro téměř všechna vozidla, osvědčení TÜV je přiloženo.

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň