Nakupujte on-line! Přejděte do nejrozsáhlešího e-shopu

Zásuvkový systém

Stáhněte si katalog

Zásuvkový systém ARB

Systém dodáváme jako jednotlivé zásuvky o různých rozměrech. Možno namontovat vedle sebe nebo na sebe.  Lze také dodat zásuvky, u nichž je vrchní deska posuvná a lze ji tak použít jako výsuv pro autolednici.

Kolem zásuvek je odnímatelné zakrytí zbývajícího prostoru ložné plochy; to pak následně můžete využívat dál. Zásuvky vyrábíme z pozinkovaného ocelového plechu, potaženého šedou kobercovinou. Všechny zásuvky jsou uzamykatelné. Výsuvy jsou vybavené kuličkovými ložisky. Maximální zatížení jedné zásuvky je 100 kg.

Zásuvkový systém

V Austrálii jej vyvíjeli přes dvacet let, kromě toho jsou ještě licenčně vyráběny v Jižní Africe. Díky tomu se dodací termíny a dopravní náklady výrazně zlepšily a my můžeme ve většině běžných terénních automobilů konečně zavést pořádek. Tento produkt je ideální pro dálkové cesty (expedice), pro opraváře a záchranáře. Tento systém je z velmi robustní konstrukce, je zhotoven z pozinkovaného ocelového plechu a potažen kobercovinou v barvě tmavě šedé nebo hnědé. V nabídce jsou různé verze s jednou nebo dvěma zásuvkami o různých délkách.

Vzhledem k použití zakrytých kuličkových ložisek a velmi přesnému vedené, netrpí tento systém ani po letech neduhy typu nepříjemného klepání, rachtání ani vrzání. Tyto zásuvky jsou vhodné pro zatížení 150 kg a zvláštní výsuvná plošina například pro lednici je do 100 kg zatížitelná. Celý systém je jednoduše montovatelný a u většiny modelů nevyžaduje žádné vrtání do vozu. Systém může také prodlužovat plochu pro ležení nebo může zahrnovat nádobu na vodu. Protože systémy většinou nejsou skladovým zbožím, ale jsou zhotovovány na přání zákazníka, mohou také zahrnovat některé individuální požadavky a zvláštní přání.

Dodací termín je 4 – 6 týdnů. Typy vozů, které jsou zahrnuty ve standartním programu, najdete v příslušných cenících.

Aktuální akce

Jarní akce ARB

Hodnotné dárky k produktům ARB již od 17.4.... 7.4.2017

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň