Volná místa

Automechanik – Praha

Do našeho týmu v pražské pobočce přijmeme pracovníka na pozici mechanik. Požadujeme praxi na této pozici minimálně 3 roky, zkušenost se značkami Land Rover/Jaguar výhodou, ne podmínkou

Diagnostik / autotronik – Plzeň

Do našeho týmu v plzeňské centrále přijmeme pracovníka na pozici diagnostik. Požadujeme zkušenosti na této pozici, zkušenost se značkami Land Rover/Jaguar/Toyota/Ford výhodou. Anglický jazyk na úrovni začátečník podmínkou, pokročilejší výhodou.

Autoelektrikář – Plzeň

Do našeho týmu v plzeňské centrále přijememe autoelektrikáře. Zkušenost na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, uplatní se i šikovný vyučený absolvent.

Fleet manager – Praha

Na pražskou pobočku hledáme posilu prodejního týmu na pozici fleet manager. Jste zkušený prodejce, máte kontakty ve firemní sféře? Umíte vést obchodní jednání, navazovat kontatky, pohybovat se na společenských akcích? Mluvíte anglicky? Pak jste náš člověk!

 

Životopisy posílejte na info@dajbych.cz


Těší nás, že se chcete stát součástí našeho týmu.

Pokud aktuálně nemáme vhodnou volnou pozici, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis a my vás zařadíme do databáze. Až se uvolní vhodná pozice, budeme vás kontaktovat.

Životopisy posílejte na info@dajbych.cz

Copyright © 2017 Dajbych, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

↑ nahoru

Tvorba www stránek BARTON STUDIO s.r.o. - webdesign Plzeň