BONUS EXPERIENCE AŽ 70 000 Kč.

Čeká vás nezapomenutelný řidičský zážitek – buď v našem univerzálním kompaktním SUV Discovery Sport, nebo v designové ikoně Range Rover Evoque. Tento zážitek se nyní vyplatí hned dvakrát. Při uzavření kupní smlouvy na jeden z těchto modelů totiž získáte BONUS EXPERIENCE* ve výši až 70 000 Kč a navíc nezapomenutelný den plný dobrodružství při tréninku řidičských dovedností Land Rover Experience.

Vydejte se na cestu za poznáním v rámci zkušební jízdy.

RANGE ROVER EVOQUE S BONUSEM EXPERIENCE VE VÝŠI 65 000 KČ

 

Range Rover Evoque definuje třídu kompaktních SUV. Jeho designové vlastnosti se staly symbolem stylu a moderního městského života. Výraznými křivkami, svalnatým charakterem a dynamickou střešní linií se Range Rover Evoque jasně liší od svých současníků a působí doslova jako magnet pro oči. Range Rover Evoque je připraven na všechno: ať vyrážíte na městskou cestu za poznáním, nebo se chystáte jen tak křižovat krajinou.

VÍCE O EVOQUE

 

 

 

DISCOVERY SPORT S BONUSEM EXPERIENCE VE VÝŠI 70 000 KČ

Discovery Sport je naše univerzální kompaktní SUV, které má dobrodružství pevně vetknuto v genech. Ať máte v plánu cokoli a chystáte se kamkoli, Discovery Sport vás tam doveze. A vždy i zpět. Výsledkem kombinace elegantní a aerodynamické siluety modelu Discovery Sport, legendární terénní průchodnosti vozů Land Rover a flexibilního interiéru je atraktivní automobil, který překoná všechna vaše očekávání.

VÍCE O DISCOVERY SPORT

 

TRÉNINK ŘIDIČSKÝCH DOVEDNOSTÍ LAND ROVER EXPERIENCE

Vydejte se na osobní cestu za poznáním ve svém novém vozu Discovery Sport nebo Range Rover Evoque!

Předpokladem pro bezpečnou jízdu v nečekaných a kritických situacích je dostatek trpělivosti, řidičské zručnosti a především jízdních zkušeností, tedy dokonalá znalost vozidla i vlastních reakcí a schopností. Abychom podpořili a rozšířili Vaše řidičské dovednosti při řízení Vašeho nového vozu Land Rover, připravili jsme pro Vás zcela výjimečný trénink Land Rover Experience.

V rámci tohoto programu budete mít možnost si pod vedením speciálně vyškolených instruktorů nacvičit pohotové jednání v nečekaných, až extrémních situacích. Kombinovaný výcvik v počtu max. 10 účastníků probíhá za pomoci nejmodernějších asistenčních systémů, jako jsou Terrain Response®, DSC, HDC, ATPC a další, a to nejen na silnici, ale i v terénu.

Jednodenní tréninky probíhají ve třech testovacích centrech v České republice: Automotodrom Brno, Zkušební areál Tatra Kopřivnice a Autodrom Most.

.

VÍCE O EXPERIENCE

 

 

 


 

* Nabídka platí pro skladové vozy při uzavření kupní smlouvy a převzetí/registraci vozidla do 29.3. 2018 u všech participujících prodejců Land Rover. Kupní cena se snižuje o bonus Experience ve výši 70 000 Kč včetně DPH u modelu Discovery Sport a o 65 000 Kč včetně DPH u modelu Range Rover Evoque.

Spotřeba paliva v l/100 km: Discovery Sport: 10,2–5,5 (ve městě); 7,3 – 4,2 (mimo město); 8,4–4,7 (kombinovaná); Emise CO2 v g/km: 190–123. Range Rover Evoque: 10,3–4,9 (ve městě); 6,9–3,7 (mimo město); 8,2–4,3 (kombinovaná); Emise CO2 v g/km: 185–109. Ilustrační fotografie.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit