BONUS PERFORMANCE VE VÝŠI AŽ 100 000 Kč*

Při koupi modelů XE, XF a F-PACE obdržíte BONUS PERFORMANCE* ve výši až 100 000 Kč včetně tří let záruky a pravidelných servisních prohlídek zdarma bez omezení kilometrů. S vozy Jaguar tak vždy získáte maximální výkon.
Jak na silnici, tak z hlediska ceny.

 

JAGUAR XF S BONUSEM PERFORMANCE VE VÝŠI 100 000 KČ

 

Zažijte dechberoucí sportovní výkon v kombinaci s neodolatelným designem a působivou univerzálností.

Jaguar XF navazuje na úspěchy svého předchůdce, který získal bezpočet ocenění. Nevídaná kombinace designu, dynamiky a kultivovanosti propůjčuje tomuto vozu nezaměnitelný charakter, který nabízí jak radost z jízdy, tak i hospodárnost. Tyto vlastnosti jsou doplněny nejmodernějšími technologiemi. Dbají na to, aby každá vaše jízda probíhala bezpečně, v dokonalém propojení s okolním světem a ve společnosti dobré zábavy.

PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDA                     poslat nabídku

 

 

 

JAGUAR F-PACE S BONUSEM PERFORMANCE VE VÝŠI 90 000 KČ

Objevte, jak naše vysoce výkonné SUV kombinuje vhodnost pro každodenní používání a mimořádnou hospodárnost s dechberoucím požitkem z jízdy.

F-PACE, inspirovaný koncepčním vozem C-X17, ztělesňuje DNA značky Jaguar v její nejčistější podobě. Nabízí legendární výkony vozů Jaguar, dechberoucí ovladatelnost a jedinečný komfort. Nové sportovní SUV spojuje nejvyšší funkčnost s maximálním potěšením z jízdy a pozoruhodnou hospodárností.

PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDA                    POSLAT NABÍDKU

 

JAGUAR XE S BONUSEM PERFORMANCE VE VÝŠI 100 000 KČ

Zažijte nejhospodárnější a nejagilnější sportovní sedan, jaký jsme kdy vyrobili.

Jaguar XE vás nadchne geny společnými s vozem Jaguar F-TYPE, novátorskou a lehkou hliníkovou konstrukcí a nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem je dokonalá kombinace vysoké hospodárnosti a působivého výkonu.

PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDA                     POSLAT NABÍDKU

 

JAGUAR CARE

Skutečně se staráme. Naše úsilí o dokonalost a pozornost věnovaná detailům nekončí okamžikem, kdy váš vůz opustí výrobní závod. Náš servisní plán Jaguar Care zahrnuje pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let od první registrace, bez omezení ujetých kilometrů a bez dodatečných nákladů.

VÍCE O JAGUAR CARE

 


 

* Nabídka platí pro skladové vozy při uzavření kupní smlouvy a převzetí/registraci vozidla do 30.6. 2018 u autorizovaného prodejce Dajbych. Kupní cena se snižuje o bonus Performance ve výši 100 000 Kč včetně DPH u modelu XE, 100 000 Kč včetně DPH u modelu XF a 90 000 Kč včetně DPH u modelu F-PACE.

Spotřeba paliva v l/100 km: Jaguar F-PACE, XF a XE: 12,2–5,0 (ve městě); 7,1–3,5 (mimo město); 8,9–4,1 (kombinovaná); emise CO2 v g/km: 209–106. Ilustrační fotografie.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit