ISUZU D-MAX DEMO 2017

Isuzu D-MAX DEMO 2017

Demo vůz firmy DAJBYCH s.r.o.
Na D-MAXU je široké množství offroad příslušenství:

 • Montážní sada navijáku zabudovaná do sériového nárazníku se zápisem do VTP
 • Naviják WARN ZEON 10. Americká firma WARN je na trhu již 70 let. Osvědčená kvalita navijáku, zaručí, že se můžete při vyprošťování na naviják spolehnout.
 • OLD MAN EMU podvozek se zvýšením o 30 mm. Nejde jen o lepší průchodnost v terénních podmínkách. Díky inteligentním tlumičům dodává podvozek vozu kategorie pick up nečekaný komfort při jízdě na běžných komunikacích. Jízdní vlastnosti se zlepšují od terénu, přes dálnici až po rozbité okresky.
 • ARB nástavba z ABS plastu. Se 3 letou zárukou. Do nástavby ARB nezatýká. Můžete tak bez obav využit zásuvkový systém a přepravovat předměty náchylné proti dešti. Například vrtačky atd. Do nástavby montujeme i vnitřní výztuhy. Nástavba je osazena kličkami. Je možné objednat i verzi s posuvnými nebo výklopnými okny. Na přání zákazníka dodáváme i centrální zamykání zadního skla.
 • ARB hliníkový plochý střešní nosič 1790x 1120 mm. Testovaný na dynamické zatížení 100 kg. Díky vnitřním výztuhám je možné na střešní nosič umístit střešní stan ARB pro 2 – 3 osoby. Další prostor na střešním nosiči je možné využít pro kanystry či další příslušenství potřebné na cesty.
 • Patky vlastní výroby pro plochý střešní nosič ARB.
 • ARB zadní ocelový nárazník se zápisem do TP tažné zařízení do 3,5 tuny. Ocelový nárazník chrání boky automobilu i zadní část masivní trubkou.
 • ARB zásuvkový systém. Maximální využití ložné plochy korby pro praktické zásuvky vhodné pro rodinu i pracovní využití. Uzamykatelné zásuvky zabezpečují náklad před odcizením. Zásuvkový systém ARB vytváří rovnou ložnou plochu. V přední části korby a po stranách najdete další odkládací prostory například pro další baterii, či duální kompresor. Nově k zásuvkovému systému nabízíme i nerezový campingový stolek.
 • Safari Snorkel zvýšené sání jediný originál na trhu. Odolné materiály a zlepšení vedení vzduchu k motoru. Nejde jen o zlepšení brodivosti, ale především o dostatek čistého vzduchu k motoru v náročných prašných podmínkách. Navíc vozu dodává pravý expediční vzhled.
 • ARB vzduchová uzávěrka diferenciálu. Uzávěrky ARB jsou poháněné tlakem od kompresoru. Díky vřazení uzávěrky pod tlakem dochází k její rychlé činnosti.
 • ARB LINX naprostá novinka řídící jednotka spojená s Android zařízením, která umožňuje ovládání: uzávěrek, kompresoru, nahrazuje spínače například pro světla či další příslušenství, informace o nadmořské výšce, směru jízdy a aktuální rychlosti.

Máte dotazy ohledně úpravy vašeho vozu? Pošlete nám e-mail na shop@arb4x4.cz. Rádi vám poradíme.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit