AKCE: DESINFEKCE KLIMATIZACE OD 1 075 KČ

Dýchejte čistý vzduch a jeďte na dovolenou se 100% funkční klimatizací!

Desinfikací zabráníte nejen nepříjemnému zápachu, ale zbavíte se i škodlivých bakterií a plísní, šíření virů a pylu, což je nejdůležitější právě v době, kdy ve voze s puštěnou klimatizací trávíte delší dobu. Navíc na vyžádání desinfekce vozu generátorem ozonu, kterí ničí i viry. 

  • AKČNÍ CENA V RÁMCI SERVISNÍ PROHLÍDKY: 1 075 KČ BEZ DPH

  • SAMOSTATNÝ ÚKON: 1 525 KČ BEZ DPH

OBJEDNEJTE SI TERMÍN >

Doporučujeme s výměnou kabinového filtru, cena na vyžádání podle typu vozidla.


PROČ SE STARAT O KLIMATIZACI?

Čištění a desinfekci výparníku, větracích kanálů, průduchů, šachet a interiéru vozidla provádíme nejmodernější technologií. Tuto službu by neměli majitelé aut zanedbávat a provádět pravidelně, ideálně 2x ročně. Ve výparníku se vlivem teplotních rozdílů sráží atmosférická vlhkost, která vytváří ideální prostředí pro tvorbu mikroorganizmů a plísní. Takto zanedbaná klimatizace má nejen škodlivé účinky na zdraví cestujících, ale obtěžuje interiér vozidla zápachem.

Pro 100% úspěšnost dezinfekce klimatizace a interiéru vozidla je nutné provést výměnu kabinového filtru. Ten se zanáší prachem a dalšími částicemi, čímž se snížuje účinnost ventilátoru topení a také klimatizace.

 nahoře filtr před výměnou / nový filtr

DESINFIKOVÁNÍ AUTA OZONEM

Na vyžádání vaše auto vydesinfkujeme celé nejmodenějším generátorem ozonu, který odstraňuje z kabuny a potrubí nežádoucí bakterie a viry a zamezuje tak možné nákaze. 

Jak to celé funguje se podívejte ve videu nahoře. 

 

 

 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit