O nás

NAŠE VIZE


#Spolehlivost

#Otevřenost
#Nadšení
#Lidskost
#Prémiovost

 

MILUJEME AUTA

 

Jsme skupina lidí, která miluje auta. Jejich zvuk, rychlost i technickou promyšlenost. Smyslem naší práce je přinášet velkou přidanou hodnotu lidem, kteří neberou auta pouze jako dopravní prostředek, ale jako důležitou součást svého životního stylu. Stejně jako umění, sport nebo vědu. Baví nás zprostředkovávat nevšední zážitky s auty, ať už na dráze, na silnici nebo v terénu. Jsme galerií rychlosti a technologií.

 

TRADICE DOVEDENÁ K DOKONALOSTI

 

Prodáváme tradiční značky automobilek, které mají za sebou celou řadu sportovních úspěchů a krásných vozu. My však umíme zážitky s nimi ještě umocnit. Poskytujeme ty nejlepší služby a provádíme komplexní úpravy vozu na míru podle přání našich zákazníku. Chceme, aby mel každý z nich pocit, že sedí v dokonalém autě a dostávají mu služby, které reflektují jeho potřeby, touhy a životní styl. Jsme  salonem motoristických zážitku.

 

 

POCTIVĚ A LIDSKY

 

Přes 20 let prodáváme automobily a vážíme si toho, že můžeme spolupracovat s těmi nejprestižnějšími značkami. Tam, kde jsme, bychom se však nedostali bez pokory, poctivosti a dobrých lidských vztahu, které se snažíme mít jak mezi sebou, tak s našimi zákazníky nebo dodavateli. Uvědomujeme si, že pracujeme s luxusními vozy a naše klientela má díky tomu obrovská očekávání. Proto vždy hledáme cesty, jak ke spokojenosti všech řešit problémy nebo jak splnit ta nejnáročnější přání.

 

Historie

 • 1995
  Založení společnosti

  autorizovaný prodej a servis vozidel Toyota

 • 1996

  výhradní zastoupení firmy Taubenreuther pro ČR a SR (prodej příslušenství pro terénní vozy včetně ARB)

 • 2010

  autorizovaný prodej servis vozidel Land Rover a Range Rover

 • 2012

  otevření autorizovaného servisního centra Jaguar a Land Rover v Praze 5

 • 2015

  autorizovaný prodej a servis Isuzu

 • 2017

  zástupce společností NSV (Dubaj) a Jankel (Velká Británie)

 • 2018

  otevření nových showroomů v Praze i Plzni

  autorizované dealerství Jaguar v Plzni

  KOMPLETNÍ HISTORIE DAJBYCH

obrazek
 

Přidejte se do našeho týmu

Kariéra dajbych
 

Partnerství

Správa pražského hradu

Jsme hrdým partnerem Správy Pražského hradu. Ostatně aristokratické vozy Land Rover se na takové historické místo hodí, nemyslíte? V současné době na Hradě a v Lánech jezdí několik vozů Jaguar a Land Rover.

Horská služba ČR

Dlouhodobě podporujeme záchranáře a naše auta potkáte na všech horách v ČR. Podílíme se např. mezinárodním šampionátu Horských služeb ve Špindlerově Mlýnu.

Audience Grand Cru Classé

Jsme partnery každoročního svátku vinařů v kulisách Pražského hradu. Degustace nejlepších francouzských chateua a krásné vozy...

expedice Newzealandrover

Podíleli jsme se na zajímavém projektu – šéfredaktor Everestu Jakub Cejpek s přítelkyní dobyli nejvyšší vrcholy a přitom se na Zélandu pohybovali stylově, 50 let mladým Land roverem.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit