DAJBYCH MÁ MANAŽERSKÝ TÝM ROKU

V úterý 14. ledna se konala v Kongresovém sálu Domu armády Praha v Dejvicích reprezentativní redakční rada časopisů Czech Defence Industry and Security Review a Review pro obranný a bezpečnostní průmysl vydavatelství MS Line. Po jednání rady se konalo slavnostní udělování ocenění osobnostem, společnostem a produktům českého obranného a bezpečnostního průmyslu za uplynulý rok, a to za přítomnosti významných osobností a pozvaných hostů.

Máme ohromnou radost, že rada ocenila naše úsilí a mohli jsme převzít ocěnění za „Nejlepší manažerský tým roku". Majitel Petr Dajbych to komentoval slovy: „Je to pro nás opravdu čest a ocenění práce kolegů a našich partnerů. Troufnu si tvrdit, že jsme společně dokázali výjimečný počin, když ryze česká rodinná firma přivádí na svět ambiciózní projekty typu Gepard či 6x6 Hilux. Skrývá se zatím spousta práce technické, komunikační se zákazníky i organizační se spolupracujícími firmami."

Mezi dalšími oceněnými firmami byly i společnosti, se kterými spolupracujeme, např. Tatra Defence Vehicle nebo Excalibur Army.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit