Dárkové předměty

 

Naše exkluzivní řada luxusního oblečení, příslušenství a sběratelských předmětů se inspiruje našimi vozy, jejich designem. Užijte si vytříbený britský styl. Vzorky naleznete na našich showroomech na Praze 5 a v Plzni. 

 

KOLEKCE JAGUAR

U Jaguaru jsou návrháři součástí stejného týmu, který tvoří i naše vozidla. Vyměňují si inspiraci a nápady. Noří se společně do historie značky. A nechávají vášeň a dědictví Jaguaru, aby se spolupodílely na všem, co dělají. Jejich přístup je komplexní. A proto je také ve všem, co nese název Jaguar, cítit duch této tradiční značky.

Dynamický design. Je středobodem našich vozů a je patrný v každém detailu příslušenství Jaguar. Všechny produkty, od klíčenek po oblečení, splňují vysoké standardy značky Jaguar a odkazují na design našich vozů.

 

Prožijte s námi naši kolekci na rok 2019.

STÁHNOUT KATALOG JAGUAR

KOLEKCE LAND ROVER

Oslavujeme objevitele. Průzkumníky a hledače. Lidi, kteří se vydají mimo mapy. Jejichž zvědavost nic nezastaví. Ty, kteří věří, že o světě se lze vždy dozvědět víc. Tato kolekce Land Rover je vytvořena právě pro ně. Oblečení a doplňky vytvořené ve stejném duchu dobrodružství a připravené na cokoli. Vydejte se objevovat.

Milujeme dobrodružství stejně jako vy, proto vytváříme oblečení a příslušenství, které se dokonale hodí pro venkovní aktivity. Odolné, pohodlné a se spoustou praktických prvků.

 

Prožijte s námi naši kolekci na rok 2019.

STÁHNOUT KATALOG LAND ROVER

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit