Dárkové předměty

 

Naše exkluzivní řada luxusního oblečení, příslušenství a sběratelských předmětů se inspiruje našimi vozy, jejich designem. Užijte si vytříbený britský styl. Vzorky naleznete na našich showroomech na Praze 5 a v Plzni. 


 

Kontaktujte naše kolegy na prodeji dílů a příslušenství:

Praha
+420 257 222 130 skladpraha@dajbych.cz

Plzeň
+420 377 152 108 sklad@dajbych.cz

 


KOLEKCE JAGUAR

U Jaguaru jsou návrháři součástí stejného týmu, který tvoří i naše vozidla. Vyměňují si inspiraci a nápady. Noří se společně do historie značky. A nechávají vášeň a dědictví Jaguaru, aby se spolupodílely na všem, co dělají. Jejich přístup je komplexní. A proto je také ve všem, co nese název Jaguar, cítit duch této tradiční značky. Dynamický design. Je středobodem našich vozů a je patrný v každém detailu příslušenství Jaguar. Všechny produkty, od klíčenek po oblečení, splňují vysoké standardy značky Jaguar a odkazují na design našich vozů.

KOLEKCE LAND ROVER

Oslavujeme objevitele. Průzkumníky a hledače. Lidi, kteří se vydají mimo mapy. Jejichž zvědavost nic nezastaví. Ty, kteří věří, že o světě se lze vždy dozvědět víc. Tato kolekce Land Rover je vytvořena právě pro ně. Oblečení a doplňky vytvořené ve stejném duchu dobrodružství a připravené na cokoli. Vydejte se objevovat. Milujeme dobrodružství stejně jako vy, proto vytváříme oblečení a příslušenství, které se dokonale hodí pro venkovní aktivity. Odolné, pohodlné a se spoustou praktických prvků.


KATALOGY PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÁRKŮ 

 

LAND ROVER LIFESTYLE

Milujete město, nebo vás to spíš táhne do divočiny? S kolekcí Lifestyle 2020 budete skvěle připraveni na všechna dobrodružství. Univerzálnost našeho oblečení nese nezaměnitelný rukopis značky Land Rover.

STÁHNOUT KATALOG

LAND ROVER HERITAGE

Sedmdesátiletá historie značky Land Rover jasně ukazuje, že ryzí výkon nemizí ani v toku generací. Charakteristickou odolností a dlouhou životností se inspiruje i kolekce Heritage 2020.

STÁHNOUT KATALOG

LAND ROVER ABOVE AND BEYOND

Robustní design? Přijde vhod. Ale robustní materiály jsou ještě lepší. Touto filozofií se řídí nejen nový Defender, ale i kolekce Above & Beyond 2020 vyvinutá značkami Land Rover a Musto. Obstojí i v nejnáročnějších podmínkách.

STÁHNOUT KATALOG

JAGUAR LIFESTYLE

Kolekce Heritage 2020, inspirovaná závodní historií značky Jaguar, odráží charakteristický styl a výkonnost vozu Jaguar Mark II. Přesně tak má vypadat ryzí lifestylová klasika.

STÁHNOUT KATALOG

JAGUAR HERITAGE

Opravdový styl začíná vášní pro krásu a mimořádnost. Stejně jako u našich vozů proto i u naší kolekce Core 2020 sázíme na výrazné detaily a minimalistickou eleganci.  

STÁHNOUT KATALOG

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit