DEFENDER V8 BOND EDITION

Do kin přichází pětadvacátá bondovka a opět v ní hrají Land Rovery. Proto oddělení Land Rover SV Bespoke vytvořilo limitovanou edici Land Rover Defender V8 Bond Edition, která oslavuje roli Defenderu v bondovce No Time To Die.


 

 

  • Tento výkonný model vychází z nedávno představeného provedení Defender V8 a je k dispozici ve verzích 90 a 110.
  • Design inspirovaný vozy Defender, které se objevily ve filmu No Time To Die, zahrnuje rozšířený Black Pack s 22palcovými koly v lesklé černé barvě a předními brzdovými třmeny v barvě Xenon Blue.
  • Speciální označení Defender 007 na zádi, světelný kužel 007 se objeví i před dveřmi při nastupování a vystupování z vozu, podsvícené lišty prahů a exkluzivní animace dotykového displeje multimediálního systému Pivi Pro.
  • Každý Defender V8 Bond Edition je opatřen logem SV Bespoke a exkluzivním gravírovaným označením ‚One of 300'. 

Land Rover Defender V8 Bond Edition je exkluzivní verze nejvýkonnějšího sériového Defenderu, který byl kdy vyroben, inspirovaná auty z filmu No Time To Die. Potkávají se tak dvě velké britské značky a navíc je tento model oslavou 38 let trvajícího spojení značky Land Rover s Jamesem Bondem," řekl Finbar McFall, Land Rover Brand Director.

Vůz bude pohánět 5,0l kompresorem přeplňovaný osmiválec o výkonu 520 koní a 625 Nm točivého momentu. To znamená zrychlení z nuly na stovku za 4,9 s a maximálku 238 km/h, s tím už ujedete leckterému agentovi. 

Ve filmu No time to die, který se dostane do kin po celém světě 30. září 2021, jsou v centru dění především modely Defender a Range Rover Sport SVR. Navíc se v některých scénách objeví take Range Rover Classic a Land Rover Series III.

STAŇTE SE MAJITELEM

Chcete vlastnit jeden ze 300 vozů této 007 edice? Kontaktujte nás, již brzy pro vás budeme mít podrobnější informace!

MÁM PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM > 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit