Financování

Zajistíme vám kompletní servis a papírování kolem prodeje či nákupu vozu. Land Rover Financial Services nabízí řadu možností financování tak, aby se přizpůsobily přesně Vašim potřebám. Spolupracujeme především s Land Rover a Jaguar Financial Services, Uni Credit Leasing, ČSOB Leasing, ALD, LeasePlan, Business Lease, ale i dalšími subjekty.


 

FINANČNÍ LEASING

Je finanční pronájem s možností následné koupě najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce, pokud nájemce využije práva odkoupit předmět leasingu. Doba trvání leasingové smlouvy je vymezena zákonem o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu.

Finanční leasing je rychlý, jednoduchý a relativně levný způsob, jak si pořídit předmět, který právě potřebujete.

Mimořádná leasingová splátka - od 10 % do 70 % z pořizovací ceny předmětu financování – vyšší mimořádná splátka na počátku sníží splátky v průběhu financování.

Zůstatková hodnota - volbou vyšší zůstatkové hodnoty (běžná zůstatková hodnota je 1000 Kč bez DPH) si snížíte splátky v průběhu financování. Zůstatkovou hodnotu uhradíte až při ukončení smlouvy, nebo máte možnost si ji nechat opětovně profinancovat.

Mimorozvahové financování - předmět financovaný formou finančního leasingu nevstupuje do majetku vaší společnosti.

Leasingem můžete profinancovat nové i použité předměty.

ÚVĚROVÉ PRODUKTY

Úvěrovým produktem získáte okamžité vlastnictví k předmětu financování a postupně dle smluvních podmínek jej splácíte. Land Rover Financial Services poskytuje řadu modifikací tohoto produktu tak, aby řešení vyhovovalo právě danému předmětu a příjemci financování. Délka financování není zákonem omezena. Navíc máte možnost předčasného splacení úvěru.

Maximální rozsah volby parametrů:

 • financování je poskytováno na dobu od 6 měsíců;
 • v měně smlouvy Kč/EUR;
 • až na 90 % hodnoty předmětu financování;
 • s pravidelnými měsíčními splátkami.

Komplexní nabídka pojistných služeb - součástí produktu je výhodné havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění vč. pojištění schopnosti splácet.

OPERATIVNÍ LEASING

je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení investice. Součástí pronájmu může být i doprovodný servis předmětu nájmu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu. Je obvykle kratší než doba životnosti a odepisování předmětu nájmu podle platných daňových předpisů. Po skončení doby splácení zůstává předmět nájmu v majetku leasingové společnosti (pokud nedojde k jiné dohodě). Operativní full service leasing firemního vozového parku je doplněn komplexním zajištěním všech služeb potřebných pro provoz vozidel.

Vy užíváte předmět nebo dopravní prostředek a veškeré starosti o něj zůstanou na nás:

operativní leasing bez služeb – vhodný zejména pro soukromé osoby, garantovanou výší ZH se sníží pravidelný měsíční výdaj za užívání předmětu, zároveň s koncem smluvního období se vrácením vozidla zbavujete starosti o použité vozidlo a otevírá se tak cesta k novému modelu;

operativní leasing se službami – zahrnuje možnost volby různého rozsahu služeb (registrační náklady, silniční daň, poplatek za rádio, údržba a pravidelný servis, pojištění a další volitelné služby) v rámci programu full service leasingu.

Pomůžeme vám optimalizovat cash flow a plánovat náklady:

 • volba různého rozsahu servisních služeb;
 • daňově uznatelným nákladem jsou pro vás leasingové splátky v plné výši;

- docílení naprosté kontroly nad výdaji souvisejícími s předmětem.


KOMPLETNÍ POJIŠTĚNÍ

Zajistíme kompletní pojištění od povinného ručení, havarijního pojištění až po speciální záležitosti. Našimi partnery jsou mimo jiné Kooperativa pojišťovna, Allianz nebo Česká pojišťovna. 

 • připojištění prodloužené záruky
 • ztráty hodnoty vozu
 • pojištění GAP
 • pojištění skel či čelního skla
 • pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby
 • úrazové pojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle
 • pojištění právní ochrany
 • asistenční služby
 • pojištění náhradního vozidla a další...

VÝKUP STARŠÍCH VOZIDEL PROTIÚČTEM

Kupujete nové auto a nechcete mít zbytečné starosti s prodejem starého vozu? Započteme jej do ceny nového automobilu.
Nabídka ojetých vozů formou komisního prodeje.

U nás najdete i zajímavé nabídky ojetých aut v Bazaru.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit