GARANCE MOBILITY

ABY KAŽDÁ CESTA MĚLA DOBRÝ KONEC

Asistence v jakékoli situaci po dobu 3 let: Ať už budete cestovat kdekoli po Evropě, po dobu trvání záruky na váš vůz jste chráněni také zárukou mobility Jaguar Land Rover.

NOVINKA: PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MOBILITY>


 

HLAVNÍ TELEFONNÍ ČÍSLO PRO ČR 

(bezplatné linky)

Land Rover: 261 000 557

Jaguar: 261 000 556

ZE ZAHRANIČÍ

(Cena hovoru závisí na tarifu vašeho operátora.)

Land Rover: +420 261 000 557

Jaguar: +420 261 000 556

 

V případě, že je váš vůz vybaven tlačítkem B-Call, můžete kontakt navázat také stisknutím tlačítka na 3 sekundy.
Pro hovor mějte prosím připraveny následující údaje:
– jméno
– bydliště
– registrační značku vozu a číslo karoserie
– stručný popis události
– telefonní číslo, na kterém budete k zastižení


 

POMOC V PŘÍPADĚ PORUCHY
Pokud se vám v některé ze zahrnutých zemí1 nepodaří vůz nastartovat nebo kvůli technické závadě nebudete moci pokračovat v cestě, Jaguar Land Rover vám pomůže.
Naše asistenční služba vás samozřejmě nenechá bez pomoci ani v případě, že nepojízdnost vozu zaviníte sami, například vybitím akumulátoru, úplným vyprázdněním palivové nádrže, natankováním nesprávného paliva nebo ztrátou klíče od vozu.

NÁHRADNÍ VŮZ
V případě poruchy vám Jaguar Land Rover  až na 3 kalendářní dny poskytne náhradní vůz. Vezměte prosím na vědomí, že dostupnost náhradních vozů závisí na místních podmínkách.2 Pamatujte také na to, že ve většině případů budou pro vyzvednutí náhradního vozu zapotřebí údaje o vaší platební kartě. Případně vám proplatíme náklady na další cestu taxi, vlakem nebo letadlem, a pokud budete na cestě muset strávit další noc, také ubytování.

ODTAH
Pokud váš problém nebude možné vyřešit po telefonu, poskytneme vám podporu přímo na místě. Pokud by ani to nebylo z technických nebo právních důvodů možné, zajistíme odtah do nejbližšího servisu nebo autorizovaného servisního střediska Jaguar Land Rover.

VYZVEDNUTÍ, VRÁCENÍ A PŘEPRAVA
OPRAVENÉHO VOZU
Opravený vůz si můžete vyzvednout sami, nebo vám Jaguar Land Rover  sjedná jeho přepravu do místa vašeho bydliště nebo na jiné požadované místo.


PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MOBILITY NAD RÁMEC PŮVODNÍ ZÁRUKY

 

Ani po vypršení platnosti zákonné záruční doby si nemusíte dělat starosti, že v případě poruchy nebudete moci pokračovat v cestě. Pokud servis svého vozu svěříte našemu autorizovanému servisu středisku Jaguar Land Rover, můžete využít volitelného prodloužení záruky mobility Jaguar Land Rover až na 15 let stáří vozu.

  • 1 563 Kč bez DPH / 12 měsíců / 26 000 km
  • 3 126 Kč bez DPH / 24 měsíců / 34 000 km

kontaktujte naše přijímací techniky >


POMOC V PŘÍPADĚ PORUCHY
Pokud se vám v některé ze zahrnutých zemí1 nepodaří vůz nastartovat nebo kvůli technické závadě nebudete moci pokračovat v cestě, Jaguar vám pomůže.

ODTAH
Pokud váš problém nebude možné vyřešit prostřednictvím telefonní horké linky, poskytneme vám podporu přímo na místě. Pokud by ani to nebylo z technických nebo právních důvodů možné, zajistíme odtah do nejbližšího servisu nebo autorizovaného servisního střediska Jaguar Land Rover, na vaši žádost také případně do vašeho domovského servisu, pokud se bude nacházet do 100 km.

NÁHRADNÍ VŮZ
V případě nezpůsobilosti vozu k jízdě v důsledku technické závady, nehody, požáru, vandalismu nebo pokusu o krádež a v případě krádeže vozu vám naše operační středisko co nejrychleji zajistí náhradní vůz z půjčovny, abyste mohli pokračovat v cestě. Náklady na zapůjčení vozu budou hrazeny maximálně po dobu trvání opravy: 3 (tři) pracovní dny v případě technické závady, 2 (dva) pracovní dny v případě nehody, požáru, vandalismu a po krádeži nebo pokusu o ni.4 Případně vám zajistíme pokračování cesty taxi, vlakem nebo letecky, nebo ubytování v hotelu.

ODSTAVENÍ
V případě, že váš Jaguar utrpí poškození, kvůli kterému se stane nepojízdným, zařídíme jeho odstavení včetně úhrady nákladů
(až do 100,– € bez DPH za každou škodní událost).

VYZVEDNUTÍ, VRÁCENÍ A PŘEPRAVA OPRAVENÉHO VOZU
Po dokončení opravy si vůz může vyzvednout vlastník, řidič nebo oprávněná osoba. Pokud je místo opravy vzdálené 80 km a více od místa vašeho bydliště, zajistíme vám bezplatnou dopravu vlakem nebo letecky.


Podrobné podmínky naleznete ke stažení zde:

 Garance mobility Land Rover DajbychGarance mobility Land Rover Dajbych [580.11 kB]Garance mobility Jaguar DajbychGarance mobility Jaguar Dajbych [858.46 kB]

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit