JAGUAR F-PACE SVR

VŠE JE PODŘÍZENO VÝKONU

Představujeme naše nejvýkonnější SUV s kompresorem přeplňovaným motorem V8 a špičkovými jízdními schopnostmi. F‑PACE SVR přináší vyšší výkon a lepší agilitu a dynamiku než kdy předtím a představuje vrchol naší cenami ověnčené modelové řady.

MOTOR
5,0 L

Srdcem modelu F‑PACE SVR je výkonný, kompresorem přeplňovaný motor V8 značky Jaguar o objemu 5,0 litrů.

NEJVYŠŠÍ VÝKON
550 K

Výkon 550 k zaručuje úchvatný zážitek z jízdy pokaždé, když usednete za volant.

NEJVYŠŠÍ TOČIVÝ MOMENT
700 NM

Model F‑PACE SVR přináší vyšší točivý moment dosahující hodnoty až 700 Nm.

0–100 KM/H
4,0 S

Díky nejnovějším technologiím, včetně funkce Dynamic Launch, zvládne F-PACE SVR zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 sekundy.


EXTERIÉR

Součástí designu modelu F-PACE SVR jsou větší sací otvory, ventilační otvory v kapotě, kryty bočních ventilačních otvorů a zadní spoiler, které společně zvyšují přítlak a snižují aerodynamický odpor vozu. Výsledkem je vyšší výkon a lepší ovladatelnost.

INTERIÉR

Působivý vzhled modelu F‑PACE SVR je doplněn všestranným interiérem. Počínaje sedadly Performance vpředu a vzadu čalouněnými semianilinovou kůží a novým volantem či intuitivním informačním a zábavním systémem Pivi Pro* konče. Praktičnost SUV, styl sportovního vozu.

PRÉMIOVÁ PALETA SV

Chcete-li zvýraznit osobitost a vzhled svého vozu Jaguar, zvolte ultralesklý či matný lak nebo lak se speciálními efekty z prémiové palety SV.


 

více o f-pace >        mÁM ZÁJEM O SVR >

 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit