LAND ROVER ADVENTURE TRAVEL

Never stop discovering! Každá cesta nabízí přívržencům off-roadu a outdooru novou příležitost, jak prožít nezapomenutelné chvíle, získat nevšední náhled na cizí země, jejich kultury a přírodu, z níž se vám zatají dech. Tým Land Rover Experience doprovází cestovatele do míst, do jakých se sami jinak patrně nikdy nedostanou. 

Náš tým Land Rover Experience se opírá o desetileté zkušenosti a rozsáhlé know how. Díky nim je schopen splnit touhu svých hostů po dobrodružství zcela mimořádným způsobem. Aktuální program Land Rover Adventure Travel má pro klienty s duchem dobrodruhů připraveny dvě lákavé destinace.

  • Pojďte objevovat neznámé kouty světa s Land Rover Adventure Travel.
  • Sbírejte nové zážitky a rozšiřujte svoje zkušenosti v náročném terénu.
  • Nový Land Rover Discovery je dokonalým průvodcem terénem mimo běžné cesty.

NAMIBIE

Osm dnů v úžasné krajině a fascinující svět zvířat.

Namibie se nachází v téměř zapomenuté části Afriky a její krása díky tomu zůstala nedotčena. Rozlehlá, tajuplná země nabízí to nejlepší z afrického kontinentu. Například nejstarší poušť, nejvyšší písečnou dunu nebo největší populaci gepardů. Je to země plná divů, které čekají, až je objevíte.

Namibie severní trasa – pobřeží a sloni

Severní trasa nabízí bohatý a působivý svět zvířat. V národním parku Etosha mohou návštěvníci objevovat africkou „velkou pětku" (lvy, slony, africké buvoly, leopardy a nosorožce) i další fascinující druhy zvířat v jejich přirozeném prostředí.

Namibie jižní trasa – duny a plameňáci

Na této trase objeví účastníci to nejlepší ze světa ptáků v Namibii ve spojení s fascinujícími geologickými jevy této země. Zároveň navštíví také pouště Namib, Kalahari a přírodní park Namib – Naukluft.

Vybírat si můžete ze zářijových termínů od ceny 148 900 Kč.

VÍCE INFORMACÍ A REZERVACE 

STÁHNOUT KATALOG

UTAH

Pět dnů v fascinující kultuře a ve vyhlášených přírodních oblastech.

Na východě Utahu leží město Moab, které je obklopené více než tisícem kilometrů čtverečních krásami národního parku Arches a Canyonlands. Návštěvníci zde naleznou úchvatné skály a kaňony, které zde vznikly erozí v průběhu milionů let. Díky pětidenní cestě s Land Rover Experience v Utahu mají účastníci výjimečnou možnost zažít tuto nádhernou oblast Ameriky za volantem nového Land Rover Discovery.

Vybírat si můžete ze říjnových termínů od ceny 128 200 Kč.

VÍCE INFORMACÍ A REZERVACE 

STÁHNOUT KATALOG


 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit