NOVÉ AUTOSALONY V PRAZE A PLZNI

Automobilový svět se mění, a proto jsme vybudovali nové showroomy podle celosvětového konceptu britských značek Jaguar Land Rover. Máme ohromnou radost, že vás můžeme pozvat do nemodernějších autosalonů v Čechách.

Kultovní automobilky Jaguar a Land Rover udávají už několik let tempo na špičce technologického vývoje automobilového průmyslu a tato změna u jinak tradičních značek logicky přinesla novou vizi, jak mají vypadat místa pro prezentaci a servisování nových modelů. Jako jedni z prvních jsme se proto pustili do stavby nových autosalonů, které odpovídají aktuálním trendům a nadstandardním požadavkům na prezentační místo luxusních vozů, které mají Jaguar a Land Rover ve svém portfoliu. 


VÝZVY PRO ARCHITEKTA

Ač podle celosvětového konceptu, jsou showroomy v Plzni a na Praze 5 každý jedinečný. Koncepci jsme museli přizpůsobit místním podmínkám. „Stavba v Praze nebyla snadná," prozradil majitel Petr Dajbych. „Stavěli jsme na omezeném prostoru, proto jsme zvolili dvoupodlažní řešení. Během stavby bylo obtížné zabezpečit provoz autosalonu, kdy se půl domu zbouralo a podmínky pro zákazníky i zaměstnance nebyly zdaleka ideální. Nyní už ale obě strany profitují z nové designové budovy." V Plzni zase architekt navazoval na stávající 10 let starý showroom a vznikl tak výjimečně velký propojený prodejní prostor s velkorysým servisním zázemím.


PLZEŇ


PRAHA 5 MOTOL


NOVÉ TECHNOLOGIE

Jednoznačným trendem je elektrifikace – v těchto týdnech přichází na trh první elektromobil s šelmou na kapotě Jaguar I-Pace, který konkuruje americké Tesle X, a zároveň etalon luxusních SUV Range Rover dostane hybridní motory. Tyto změny vytváří nové nároky na infrastrukturu autosalonů. V nově postavených budovách autosalonu Dajbych tak najdete rychlé nabíječky elektromobilů, specializovaná servisní stání. To jsou jen viditelné prvky, ty náročnější pak spočívají v přísných procesních opatřeních, nákupu odpovídajícího software, a především vzdělávání techniků a dalších lidí.


BRITSKÝ DUCH I VE TŘETÍM TISÍCILETÍ

Protože zákazníci našich prémiových značek jsou zvyklí na nejlepší služby, nový koncept klade důraz na kvalitní materiály, čistý design a nejmodernější technologie. První nově vybudovaný showroom se v Čechách otevřel na jaře v Plzni a spolu s novým pražským tak představují pro firmu Dajbych investici v řádu desítek milionů korun. Naše rodinná firma si zakládá na své více než 23leté tradici v oboru prémiových vozů a přesto, nebo právě proto se soustředíme na rozšiřování služeb a inovace. Letos jsme představili novou vizi společnosti, která má společně s modernizovaným logem pomoci vstoupit do nové fáze automobilových dějin. „Poslední období pro nás znamená nové výzvy – nové pobočky, budovy, rozšiřování a technologie. Proto se i my stále zlepšujeme," uvedl Petr Dajbych. „Podstata však zůstává stejná. Budovat kolem sebe tým lidí a komunitu zákazníků, pro které jsou auta a obzvláště ta anglická srdcovou záležitostí." Těšíme se na Vaší návštěvu! 


 INTERIÉR


 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit