PŘIPRAVENI NA DALŠÍ VÝLET AUTEM?

 

Dny se opět prodlužují a čekají na vás první výlety autem v nové sezóně. Jistě si přejete, aby na ně váš vůz vyjel v prvotřídním stavu - technicky i vizuálně. Proto jsme pro vás připravili několik zajímavých nabídek

KOMPLETNÍ PROHLÍDKA

Při kompletní prohlídce přemístíme vaše vozidlo do solárního režimu a prověříme veškeré díly ohledně jejich stavu a funkce. Pokud bude nutné něco vyměnit, použijeme výhradně originální díly v prémiové kvalitě, které jsou testovány podle nejvyššího standardu. Optimální jízdní stabilitu a bezpečnost vám zajistí náš servis kol včetně jejich výměny, kontroly hloubky dezénu, vyvážení a v případě potřeby provedeme rovněž technickou údržbu a uskladnění vašich zimních kol. 

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Abyste s vaším vozem mohli prožít všední den co nejpraktičtěji, vyvinuli jsme originální příslušenství Jaguar Gear. Zde naleznete praktické a estetické pomocníky od nosičů jízdních kol po příslušenství pro domácí zvířata.

KOLEKCE JAGUAR

A na závěr - správný styl. Samozřejmě si uvědomujeme, že jako fanoušek Jaguaru kladete zvláštní důraz na individualitu. S doplňky z naší kolekce Jaguar se vašemu autu nic nevyrovná

KOMPLETNÍ JARNÍ/LETNÍ NABÍDKA > 


 

Jste připraveni vyrazit do nové sezóny s nezkrotnou radostí z jízdy? Pak nahlédněte do naší digitální brožury. Najdete v ní podrobné informace o naší bohaté nabídce. Samozřejmě jste také kdykoli srdečně vítáni v našem autosalonu.

Těšíme se na vás

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit