WINTER DRIVING

Teploty pod bodem mrazu. Závěje. Krajina zahalená bílou pokrývkou. To jsou ideální předpoklady dokonalého požitku z jízdy za extrémních podmínek – na sněhu a ledu v rámci dvoudenního zimního tréninkového programu v rakouských Alpách. 

Doveďte naše vozy na samou mez fyzikálních zákonů a zároveň přitom poznejte své vlastní hranice. To vše samozřejmě pod vedením zkušených instruktorů. Zažijte matku přírodu z té nejkrásnější stránky ve středisku zimních sportů, kde další den můžete třeba lyžovat nebo zkusit další sporty. 

Po krátké teoretické části následuje to nejatraktivnější – různé tréninkové jednotky v některém z modelů značek Jaguar nebo Land Rover. Vyzkoušíte si brzdné a vyhýbací manévry i jízdu do extrémního stoupání a z prudkého kopce. Třešničkou na dortu bude dynamická jízda ve vyšších rychlostech.

Ubytováni budete ve stylové hotelu i s vaším případným doprovodem. Užijte si dokonalou relaxaci po vzrušujícím dni na sjezdovce.

Zkusíte to? Těšit se můžete na vzrušující zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Akce se koná vždy na přelomu ledna a února ve dvou termínech. Počet účastníků je omezený a rezervace vždy rychle zmizí, doporučujeme proto – dejte nám vědět váš zájem už na podzim, abychom vás oslovili jako první.

 

Termíny 2019: 

  • 1. - 3. února
  • 3. - 5. února

 

MÁM ZÁJEM

 

 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit