Land Rover, Offroad centrum, Auto Dajbych, Isuzu, Toyota

ŠKOLENÍ JÍZDY V TERÉNU PRO VEŘEJNOST

OFF-ROAD KURZ: Různá 4x4 auta, zkušení instruktoři a bláto...  Chystáte se na do země, kde bude jezdit v terénu? Přemýšlíte o koupi 4x4 auta a nevíte, co očekávat? Jezdíte terénním vozem, ale chcete zdokonalit svoje řidičské...
Jaguar, Land Rover, Isuzu, Toyota

PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA

V červenci a srpnu měníme otevírací dobu našich salonů a zároveň chceme být flexibilní vašim potřebám.
Land Rover, Offroad centrum, Isuzu, Toyota

ORIGINÁLNÍ DÁREK? ŠKOLENÍ JÍZDY V TERÉNU

Darujte užitečný zážitek! Fusekle pod stromečkem neurazí, ale celodenní školení na polygonu, s různými auty a zkušenými instruktory... to bude na Vánoce radosti :)
Jaguar, Land Rover, Offroad centrum, Auto Dajbych, Isuzu, Toyota

AKTUÁLNĚ: OTEVÍRÁME!

Dočkali jsme se a můžeme Vám otevřít naše dvěře od pondělí 10. května. Navštívit tak budete moci nejen náš servis, ale i prodejní showroomy včetně předváděcích jízd.Vše ve standardní  otevírací době . 

AUTOSALON ISUZU DAJBYCH

Jsme autorizovaný prodej a servis tradiční japonské značky ISUZU, výrobce kvalitního pick-upu D-Max. Terénními auty žijeme už přes 20 let a proto jim opravdu rozumíme.

  • přátelský a zkušený tým, vyškolení mechanici
  • aktuální informace a příznivá cena
  • kompletní servisní zázemí
  • testovací off-road polygon

Specializujeme se i na úpravy terénních vozů. Vaše auta Isuzu 4x4, tak upravíme přímo na míru. Zajistíme originální náhradní díly i off-road příslušenství.

 

VOZY ISUZU

Isuzu patří k tradičním výrobcům aut v Japonsku a je světově nejúspěšnějším konstruktérem dieselových motorů. Kromě terénních vozů má v portfoliu nákladní automobily a autobusy. Autosalon Dajbych je autorizovaným dealerem terénního pick-upu D-Max.

Filosofií Isuzu je životnost, flexibilita a funkčnosSpeciální výzkumná a vývojová centra se starají o stále vzrůstající technologickou úroveň. Výsledkem je bezpečnost, hospodárnost a nízké hodnoty emisí.

Historie Isuzu 

 
HISTORIE ISUZU

Historie automobilky Isuzu sahá do roku 1916, první vůz opustil brány továrny v roce 1922 a šlo tak o první japonské auto vůbec. V roce 1936 začíná Isuzu s vývojem dieselových motorů DA6 a DA4 a začíná tak jeho světové vedení v dieselové technologii.

Isuzu drží primát i v dalších oblastech. Namátkou: vedoucí postavení nákladních vozů ELF v Japonsku, v roce 1989 dokonce největší světový výrobce středně těžkých užitkových vozů, vynález vířivé elektrické brzdy pro kolejová vozidla, první charta životního prostředí, opakované top ten mezi nejlepšími motory světa, první vůz, který splnil přísné emisní limity v roce 2002 atd.

 

Více o historii Isuzu

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit