Offroad centrum, Isuzu, Toyota

ARB uzávěrky s kompresorem zdarma

Zdravíme příznivce offroadu. Máme pro vás dobré zprávy, právě přicházíme s limitovanou akcí na uzávěrky  ARB Air Locker .  
Offroad centrum, Isuzu, Toyota

Uzávěrky a kompresory ARB se slevou 10%

V terénu se potřebuje řidič spolehnout na kvalitní offroad příslušenství. Právě proto startujeme mimořádnou akci na uzávěrky a zástavbové kompresory ARB. Sleva 10% do konce června...

AUTOSALON ISUZU DAJBYCH

Jsme autorizovaný prodej a servis tradiční japonské značky ISUZU, výrobce kvalitního pick-upu D-Max. Terénními auty žijeme už přes 20 let a proto jim opravdu rozumíme.

  • přátelský a zkušený tým, vyškolení mechanici
  • aktuální informace a příznivá cena
  • kompletní servisní zázemí
  • testovací off-road polygon

Specializujeme se i na úpravy terénních vozů. Vaše auta Isuzu 4x4, tak upravíme přímo na míru. Zajistíme originální náhradní díly i off-road příslušenství.

 

VOZY ISUZU

Isuzu patří k tradičním výrobcům aut v Japonsku a je světově nejúspěšnějším konstruktérem dieselových motorů. Kromě terénních vozů má v portfoliu nákladní automobily a autobusy. Autosalon Dajbych je autorizovaným dealerem terénního pick-upu D-Max.

Filosofií Isuzu je životnost, flexibilita a funkčnosSpeciální výzkumná a vývojová centra se starají o stále vzrůstající technologickou úroveň. Výsledkem je bezpečnost, hospodárnost a nízké hodnoty emisí.

Historie Isuzu 

 
HISTORIE ISUZU

Historie automobilky Isuzu sahá do roku 1916, první vůz opustil brány továrny v roce 1922 a šlo tak o první japonské auto vůbec. V roce 1936 začíná Isuzu s vývojem dieselových motorů DA6 a DA4 a začíná tak jeho světové vedení v dieselové technologii.

Isuzu drží primát i v dalších oblastech. Namátkou: vedoucí postavení nákladních vozů ELF v Japonsku, v roce 1989 dokonce největší světový výrobce středně těžkých užitkových vozů, vynález vířivé elektrické brzdy pro kolejová vozidla, první charta životního prostředí, opakované top ten mezi nejlepšími motory světa, první vůz, který splnil přísné emisní limity v roce 2002 atd.

 

Více o historii Isuzu

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit