FLEET BUSINESS CENTRUM DAJBYCH

Nezáleží, zda plánujete pořídit mimořádný služební vůz pro jednotlivce nebo několik vozidel současně. S prvním krokem vám odborně pomůže Fleet & Business cenrtum Dajbych. Firemním zákazníkům zaručíme individuální konzultaci v oblasti správy vozového parku. Završením nabídky jsou pak rozsáhlé fleetové služby, které vám řízení firemní flotily usnadní.

Autosalon Dajbych je oficiální Fleet business centrum s plnou podporou společnosti Jaguar Land Rover. Umíme proto nabídnou nadstandardní služby majitelům a manažerům společností v oblasti a koupě či obměny aut a správy vozového parku. Kultovní britské značky Jaguar Land Rover kromě skvělých technických parametrů přinášejí společnosti přidanou hodnotu v podobě prestiže lepšího vnímání image firmy.

KDYŽ SI EMOCE PODÁVAJÍ RUKU S HOSPODÁRNOSTÍ

Značka Land Rover je symbolem mimořádného designu a inovativní techniky. Naše modely jsou nezaměnitelné, vynikají mohutným výkonem a účinností a celá produktová paleta se vyznačuje nízkou spotřebou a nízkými hodnotami emisí CO2. Podstatný přínos pro vaši společnost znamenají i nízké náklady na vlastnictví. Hledáte-li firemní vozidlo, které vás přesvědčí po stránce hospodárnosti i emocí, pak jste ve značce Land Rover našli tu správnou volbu. 

Fleet program Dajbych nabízí navíc speciální podmínky pro určené profese nebo oblasti podnikání (státní instituce, advokáti, notáři, lékaři, diplomaté, spediční a logistické firmy, taxi).

Jaké možnosti přináší spolupráce s Fleet business centrem Dajbych?

  • pro velké i malé firmy
  • zvýhodněné cenové podmínky
  • zajímavé možnosti financování
  • úspory provozních nákladů
  • profesionální služby
  • řešení vozového parku na míru

Neváhejte kontaktovat našeho specialistu pro firemní zákazníky:

Václav Buchbauer
fleet manager
speciální projekty
Petr Šlapák
fleet managerCELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

Ve společnosti Jaguar Land Rover si dobře uvědomujeme, jak významnou roli hrají celkové náklady na vlastnictví (TCO) při výběru vozidel pro váš vozový park. Proto je máme neustále na zřeteli už při vývoji našich vozidel. Od pojištění přes servisní úkony a odpisy až po spotřebu paliva a emise CO2 – naše přísně stanovené cíle se starají, aby provozní náklady našich vozidel byly mimořádně hospodárné.

SERVIS, ÚDRŽBA A OPRAVY

Ve správě vozového parku představují náklady na servis, údržbu a opravy druhou nejvyšší nákladovou položku. Proto se Jaguar Land Rover v každé nové generaci vozidel snaží nasazením nových technologií a syntetických maziv potřebu servisu a oprav snižovat. Koncepce našich vozidel tak v zájmu snižování provozních nákladů umožňuje delší servisní intervaly a snadnou údržbu.

PLÁNY SERVISNÍCH PROHLÍDEK

V rámci servisních paketů na míru zajistíme vašim vozidlům péči vysoce kvalifikovaných odborníků. S pravidelnou údržbou budou vaše automobily delší dobu jako nové. SA díky tomu si vy a vaši spolupracovníci při každé jízdě vychutnáte optimální jízdní výkon.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

S naší prodlouženou zárukou jste bez starostí i po uplynutí záruky na nový vůz. Veškeré opravy jsou prováděny vyškolenými techniky, používají se pouze originální díly. SMůžete si být jisti: vaše vozidlo je v nejlepších rukou.
ASISTENČNÍ A PORUCHOVÁ SLUŽBA
Asistenční služba Jaguar Land Rover nabízí rozsáhlý program pomoci na míru. Přinese vám širokou a prvotřídní podporu v jakékoli tísňové situaci – od poruch a nehod až po drobnější nouzové situace.

ASISTENČNÍ SLUŽBA PŘI DOPRAVNÍ NEHODĚ

Přihodí-li se vám nehoda, podnikneme vše potřebné, abyste za volant svého vozidla mohli znovu usednout co možná nejdříve. Oprava vašeho vozu proběhne při dodržení nejvyšších standardů. Spolupracujeme jedině s autorizovanými servisními dílnami, a proto svůj automobil dostanete zpět ve stavu jako před nehodou. Přispíváme tím k zachování jeho zůstatkové hodnoty

JAGUAR FLEET & BUSINESS LEASING

Naše exkluzivní služba je určena výhradně firemním zákazníkům a provozovatelům vozových parků, majícím zájem spojit vozidla, která budí emoce, s racionálními přednostmi full service leasingu. Náš byznys, to jsou potenciál úspory a odlehčení zátěže klienta v kombinaci s nabídkou individuálních řešení mobility. Usnadníme vám provoz vozového parku do té míry, abyste se mohli plně soustředit na svoji hlavní činnost.

NOVÉ BUSINESS PAKETY JAGUAR LAND ROVER

Jako firemnímu zákazníkovi vám Jaguar od této chvíle nabízí atraktivní Business pakety. Naše zvláštní nabídky obsahují rozsáhlou mimořádnou výbavu, jejíž cenové zvýhodnění pro vás dosahuje až 30 % z ceníkové ceny nadstandardní výbavy pořizované jednotlivě.

Stáhněte si katalogy

Jaguar Business paketyJaguar Business pakety [2333.11 kB]

Land Rover Business paketyLand Rover Business pakety [2187.19 kB] 

ZŮSTATKOVÁ HODNOTA

Usilujeme o to dál zvyšovat již tak vysokou zůstatkovou hodnotu našich vozidel. Aby naše technické parametry vždy odpovídaly očekáváním trhu, spolupracujeme s významnými institucemi. Kromě toho je pro nás důležité znát vaše mínění jako zákazníka. Naše produkty musí být v oblasti provozních nákladů a zůstatkové hodnoty stále konkurenceschopnější a vyznačovat se rostoucí kvalitou, atraktivnějším designem, vyšším výkonem a účinností.

BEZPEČNOST A OCHRANA PROTI KRÁDEŽI

Bezpečnost a ochrana proti krádeži patří k zásadám uplatňovaným v návrhu našich vozidel. Modely Jaguar jsou vybaveny v současnosti nejmodernějšími systémy k zajištění bezpečnosti a ochrany před možnou krádeží.

TECHNOLOGIE A INOVACE

V celém britském automobilovém odvětví investuje právě Jaguar největší částky do výzkumu a vývoje a podporuje tisíce inženýrů ve vývoji inovací budoucnosti. Snažíme se touto cestou vnést optimalizaci do všech oblastí naší činnosti.

TECHNOLOGIE INCONTROL

InControl je nová digitální platforma pro vaše spojení s vozidlem. Přináší řadu aplikací a služeb na míru, s jejichž pomocí můžete pohodlně pracovat i na cestách. Navíc vám poskytne dosud jedinečnou kontrolu nad nejdůležitějšími funkcemi vozu. Ať sedíte za volantem nebo v kanceláři, InControl vás s vaším vozem Jaguar spojí plynule a bezpečně.

DESIGN

„Vytvořit automobil, to je téměř jako stvořit živou bytost."

SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST NAŠEHO PODNIKU

Společnost Jaguar Land Rover získala v roce 2015 od královny cenu za podporu trvale udržitelného rozvoje a organizací Business in the Community (BiTC) byla vyhlášena „Zodpovědnou společností roku 2013/14". Jedná se o ocenění za naše pokračující investice do zlepšení dopadu na životní prostředí.

VYZNAMENÁNÍ A OCENĚNÍ

Jaguar Land Rover má na svém kontě přes 120 mezinárodních uznání a ocenění, která mu byla udělena v nejrůznějších oblastech. Patří k nim ocenění za design, inovace, zákaznickou spokojenost a sociální odpovědnost naší společnosti (Corporate Social Responsibility).

  • Hankook Firemní auto roku™ 2016 – F-PACE v kategorii Unlimited
  • Jaguar F-PACE vyhrál ocenění „Technická inovace roku" v anketě Auto roku 2017 za chytrý klíč Activity Key
  • Land Rover Discovery vybojoval v anketě Firemní auto roku 2017 vítězství v kategorii Unlimited

 

Objednat do servisu

Poptávka / dotaz na díly a přílušenství

Přihlásit odběr aktualit